lietuvių    English
Prisijungti Krepšelis (0 prekės)

Frazė atitinka Išplėstinė paieška
Pradžia  Apie su mumis
 
 
 

Mykolo Romerio universiteto išleistos knygos http://ebooks.mruni.eu  portale buvo pristatytas 2011 metų Vilniaus knygų mugėje. Tuo metu jame buvo apie 100 elektroninių knygų.

 

 

Nuo 2013 m. visos portale esančios elektroninės knygos tapo laisvai prieinamos visiems skaitytojams.  

 

 

 

Elektronines knygas galima skaityti naudojant visas šiuolaikiškas priemones: asmeninius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Skaitytojai ebooks.mruni.eu portale gali rasti jiems reikalingą knygą pagal pavadinimą, autorių arba ieškodami žodžio visų knygų tekstuose iš karto arba tik pavadinimuose (nepamirškite naudoti lietuviškų raidžių).

 

 

Portale registruoti skaitytojai, radę reikalingų knygų, gali jas padėti į savo knygų lentyną, rašyti komentarus, pastabas, nukopijuoti dalį teksto ir (arba) jį  išspausdinti. 

 

 

Daugiau informacijos rasite skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai – DUK“. 

 

 

Jeigu prie elektroninės knygos yra įrašas  „Pirkti spausdintą knygą“ šios knygos egzempliorius skaitytojai gali užsisakyti ir tradicine popierine forma.

 

 

Mykolo Romerio universiteto elektroninių knygų portalą http://ebooks.mruni.eu   administruoja Lietuvos mokslo periodikos asociacija http://serials.lt 

 

 

Jeigu į savo klausimą neradote  atsakymo skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“, rašykite el. laišką adresu   info@moksloperiodika.lt